Dziś obchodzimy

11 niedziela zwykła

Aliny, Anety

Myśl dnia
Życie zna tylko jeden cud – miłość.
Bolesław Szczęsny Hrabczewski
Czytania

Ez 17, 22-24 • Ps 92 • 2 Kor 5, 6-10 • Mk 4, 26-34 liturgia dnia

Strona główna Wspólnoty Chór

Chór

Młodzieżowy Chór Parafii św. Jana Kantego w Częstochowie oficjalnie rozpoczął działalność w grudniu 2009 roku. Muzyka w parafii zawsze była na wysokim poziomie, zwłaszcza za sprawą osób, działających w różnych ruchach młodzieżowych.

DSCF2649

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia były dobrą okazją, by „połączyć siły" - od tej pory zespół zaczął spotykać się na regularnych próbach, głównym przejawem jego działalności jest muzyczna oprawa liturgii. Staramy się, by nasz repertuar był zróżnicowany – sięgamy po kompozycje z różnych epok i stylów – od klasyki po gospel.
        Wszystkich chętnych dysponujących  czasem i głosem by uwielbiać Boga serdecznie zapraszamy na nasze co tygodniowe spotkania, które odbywają się w środę o godz. 20.00. Pracami chóru kieruje jego dyrygent Pan Dariusz Madejski.

ogoszdusz

wirtualny-spacer