Dziś obchodzimy

2 Niedziela Wielkiego Postu

Wiktora, Cezarego

myśl dnia
„Nawrócić się to nauczyć się kochać.”
Marek Dziewiecki
czytanie

Rdz 22, 1-2. 9-13. 15-18
Ps 116B
Rz 8, 31b-34
Mk 9, 2-10
liturgia dnia

Strona główna O Parafii Poradnie Poradnia małżeńska

Poradnia małżeńska

Kociolkowie

Jesteśmy małżeństwem z piętnastoletnim stażem. Mamy trójkę synów: 12 letniego Bernarda, 9 letniego Maxymiliana oraz 3 letniego Wojciecha. Z zawodu jesteśmy prawnikami, absolwentami Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. Maciej wykonuje zawód radcy prawnego. Beata jest nauczycielem akademickim, obecnie pracuje z dziećmi w domu. Ukończyliśmy Archidiecezjalne Studium Życia Rodzinnego przy Instytucie Teologicznym w Częstochowie. Jesteśmy certyfikowanymi nauczycielami Naturalnego planowania rodziny Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu.

Od 5 lat współpracujemy w prowadzeniu weekendowych katechez dla narzeczonych z Janem i Małgorzatą Wilkami, oraz prowadzimy zajęcia z młodzieżą w parafii św. Jana Kantego, a także ze studentami w Duszpasterstwie Akademickim "Emaus"  w Częstochowie.

Masz problem w małżeństwie?

Potrzebujesz wsparcia w trudnych decyzjach?

Nie czekaj, ale przyjdź, bo to spotkanie może odnowić Twoje życie ! ! !

Telefon kontaktowy: 501 641 128

ogoszdusz