Intencje Mszy Świętych
NIEDZIELA 28.VII.2024 r.
7.30 + Anna i Wawrzyniec SIEMIŃSCY
9.00 + Cecylia Władysław BOŻEK Julia Bolesław i Jan SIERADZCY
10.30 + Agnieszka TREBERT 1r.śm. Łukasz LIPIŃSKI 14r.śm.
10.30 + Jerzy PASTERCZYK od żony Ewy z synami
12.00 + Waleria GŁOWACKA
16.30 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.00 Różaniec w kaplicy
17.30 Nieszpory w kościele
18.00 + Wiesława CZARNOTA 13r.ś. Anna Jan i Stanisław WYTRZYMAŁY Marek PACZYŃSKI
PONIEDZIAŁEK 29.VII.2024 r.
7.00 +Janusz URBAŃSKI od brata i siostry z dziećmi
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Helena TRZESZCZYŃSKA od Ewy i Romana Oracz z rodziną
18.00 + Teresa ŁAGOWSKA od brata Edwarda z rodziną
WTOREK 30.VII.2024r.
7.00 + Jadwiga BŁASZCZYK od sąs. z bloku
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Anna 59r.ś. Helena i Antoni PIŃSCY Waldemar KAŁUŻKO 32r.ś.
18.00 + Gabriel STEC od żony
ŚRODA 31.VII.2024r.
7.00 + Jerzy PASTERCZYK od ZP OAZA
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Hieronim MICHALAK od sąsiadów z Kukuczki 14 klatka 1
18.00 +Gabriel STEC od syna Arkadiusza
CZWARTEK 1.VIII.2024r.
7.00 + Halina i Krzysztof JAROS /greg. 1/
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Marian MŁOCEK od rodz. Szreterów i Kowalczyków
18.00 NOWENNA DO ŚW. JANA KANTEGO
PIĄTEK 2.VIII.2024 r.
7.00 + Halina i Krzysztof JAROS /greg. 2/
9.00 Wynagr. Najśw. Sercu Pana Jezusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Bogdan MROZIŃSKI od Barbary Flasza
18.00 + Teresa ŁAGOWSKA od siostrzenicy Joanny z rodziną
SOBOTA 3.VIII.2024r.
7.00 + Halina i Krzysztof JAROS /greg. 3/
9.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 Różaniec z rozważaniami
18.00 + Katarzyna i Jan NAZIMEK
18.00 + Teresa ŁAGOWSKA od siostry Krystyny z rodziną
NIEDZIELA 4.VIII.2024 r.
7.30 + Ludwik Genowefa Zbigniew BIEDROŃ Mieczysław FRESEL od brata z żoną
9.00 + Wiesława KAZIMIERCZAK od syna Waldemara z rodziną
10.30 O zdrowie i Boże błog. dla Urszuli w 56r. ur. oraz dla wnuków i prawnuków Kubusia Bartusia i Michasi
10.30 + Halina i Krzysztof JAROS /greg. 4/
12.00 + Gabriela MUSIAK od wnuczka Piotra z rodziną
17.00 Różaniec w kaplicy
17.30 Nieszpory w kościele
1800 + Jacek BEDNAREK od rodziny Szulców
NIEDZIELA 21.VII.2024 r.
7.30 + Ronald DERESZKIEWICZ 2r.śm. od rodziców
9.00 O zdrowie i Boże bł. dla KRZYSZTOFA
10.30 Dziękczynna w 18r.ślubu Anety i Jarka oraz imienin Jasia i Anety z pr. o opiekę Matki Bożej i dary Ducha Św. na dalsze lata
10.30 + Włodzimierz MIELCZAREK 1r.śm.
12.00 O zdrowie i Boże bł. dla RENATY
16.30 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.00 Różaniec w kaplicy
17.30 Nieszpory w kościele
18.00 O zdrowie i Boże bł. dla Krystyna i Tadeusz Kubik w 50 r. ślubu
PONIEDZIAŁEK 22.VII.2024 r.
7.00 +Helena TRZESZCZYŃSKA od Iwony Dederko z dziećmi
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Bogdan MROZIŃSKI od rodziny Sienkowskich
18.00 + Tadeusz ROTTER Jan Wiesława Krzysztof Anastazja i Stanisław ROTTER
WTOREK 23.VII.2024r.
7.00 +Piotr RADOLIŃSKI od Łukasza z żoną Kasią
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Stanisław 28r. Anna Jan WYTRZYMAŁY Wiesława CZARNOTA Marek PACZYŃSKI
18.00 + Helena TRZESZCZYŃSKA od siostrzenicy Marysi Rzeszyńskiej
ŚRODA 24.VII.2024r.
7.00 + Jadwiga BŁASZCZYK od sąs. z bloku
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Robert ŻAK od sąs. z Gombrow. 4
18.00 +Krzysztof TUREK /im./ od żony i córek
CZWARTEK 25.VII.2024r.
7.00 + Jan /19r.ś./ Marianna Kazimierz MUSZCZAK Józefa Stanisław KOWALCZYK
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Józef CIESIELSKI od kol. i kol. JURA Taxi
18.00 NOWENNA DO ŚW. JANA KANTEGO
PIĄTEK 26.VII.2024 r.
7.00 + Anna Helena i Antoni PIŃSCY
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Cecylia Władysław BOŻEK Julia Bolesław i Jan SIERADZCY
18.00 + Teresa ŁAGOWSKA od Marysi Stolarczyk z rodziną
SOBOTA 27.VII.2024r.
7.00 + Bogdan MROZIŃSKI od rodziny
Mrozińskich z Radomska
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Mariusz i Paweł PODSIEDLIK 3r.śm.
18.00 + Helena TRZESZCZYŃSKA od rodziny Kulejów, Tukajów i Flaków
NIEDZIELA 28.VII.2024 r.
7.30 + Anna i Wawrzyniec SIEMIŃSCY
9.00 + Cecylia Władysław BOŻEK Julia Bolesław i Jan SIERADZCY
10.30 + Agnieszka TREBERT 1r.śm. Łukasz LIPIŃSKI 14r.śm.
10.30 + Jerzy PASTERCZYK od żony Ewy z synami
12.00 + Waleria GŁOWACKA
16.30 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.00 Różaniec w kaplicy
17.30 Nieszpory w kościele
18.00 + Wiesława 13r.ś. CZARNECKA Anna Jan i Stanisław WYTRZYMAŁY Marek PACZYŃSKI
NIEDZIELA 14.VII.2024 r.
7.30 + Marian HORABIK Włodzimierz PRONOBIS od żony i siostry
9.00 + Regina i Józef PERCZAK od koleżanek i kolegów syna Wiesława
10.30 + Anna KUNOWSKA zm. z rodziny Kunowskich i Szostków
10.30 + Andrzej KARCZMARCZYK 30r.ś. oraz zmarli rodzice i rodzeństwo
12.00 O zdrowie i Boże bł. dla MATEUSZA w 18r.urodzin
16.30 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.00 Różaniec w kaplicy
17.30 Nieszpory w kościele
1800 + Krystyna i Tadeusz WOŹNIAK int. córki
PONIEDZIAŁEK 15.VII.2024 r.
7.00 + Jerzy PASTERCZYK od chrześnicy Iwony i Ireneusza Gajda
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Czesław KORZENIEWSKI /r.ur./
18.00 + Wojciech WAWRZYŃCZYK od żony z córką Justyną
1800 O szcześliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla MAROLI
WTOREK 16.VII.2024r.
7.00 +Bogdan MROZIŃSKI od Iwony Dederko
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Jacek GRUDNIEWSKI od Marioli
18.00 + Wiesława MOLGA od męża Romana
ŚRODA 17.VII.2024r.
7.00 + Waldemar WORWĄG od rodziny Tyjewskich i Mazanków
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Zofia i Tadeusz LANGIER Janina i Stefan ORGANA
18.00 +Wojciech WAWRZYŃCZYK od córki Ewy z rodziną
CZWARTEK 18.VII.2024r.
7.00 +Teresa ŁAGOWSKA od siostry Urszuli z mężem
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Robert ŻAK od sąs. Gombr. 4 klatka 1
18.00 NOWENNA DO ŚW. JANA KANTEGO
PIĄTEK 19.VII.2024 r.
7.00 + Waldemar WORWĄG od znajomych Tajer i Chmielarz
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Józef CIESIELSKI od Zrzeszenia Transportu Radio Taxi JURA
18.00 + Wiesław MOLGA od syna Dariusza
SOBOTA 20.VII.2024r.
7.00 +Helena TRZESZCZYŃSKA od Iwony Dederko z dziećmi
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
1800 + Magdalena KUBASZEWSKA z rodziną
1800 + Wojciech WAWRZYŃCZYK od syna Konrada z rodziną
NIEDZIELA 21.VII.2024 r.
7.30 + Ronald DERESZKIEWICZ 2r.śm. od rodziców
9.00 O zdrowie i Boże bł. dla KRZYSZTOFA
10.30 Dziękczynna w 18r.ślubu Anety i Jarka oraz imienin Jasia i Anety z pr. o opiekę Matki Bożej i dary Ducha Św. na dalsze lata
10.30 + Włodzimierz MIELCZAREK 1r.śm.
12.00 O zdrowie i Boże bł. dla RENATY
16.30 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.00 Różaniec w kaplicy
17.30 Nieszpory w kościele
18.00 O zdrowie i Boże bł. dla Krystyna i Tadeusz Kęsik w 50 r. ślubu
NIEDZIELA 7.VII.2024 r.
7.30 + Anna i Jan PILCH
9.00 + Zm. z rodziny Gałeckich i Szlachtów
10.30 O zdrowie i Boże bł. dla Marty i Dariusza w 17r.ślubu i ich dzieci Natalii i Bartłomieja
10.30 + Jacek GRABNY Kazimierz ROMAN Józef i Robert NAPORA
12.00 O zdrowie i Boże bł. dla Jadwigi i Stanisława w 45r.ślubu i ich dzieci i wnuków
16.30 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.00 Różaniec w kaplicy
17.30 Nieszpory w kościele
18.00 + Stanisław GRACZYK od rodziny Kupczaków
PONIEDZIAŁEK 8.VII.2024 r.
7.00 + Adam RODEK od rodz. Jarzyńskich
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 O Boże bł. dla Wsp. Krwi Chrystusa
1800 + Waldemar WORWĄG od córki z rodziną
WTOREK 9.VII.2024r.
7.00 +Helena TRZESZCZYŃSKA od rodziny Łuszczów
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
1800 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla córek Agnieszki Anny i Doroty i ich rodzin
18.00 + Wojciech WAWRZYŃCZYK od Longiny Kreczmer z rodziną
ŚRODA 10.VII.2024r.
7.00 + Ewa GRUDNIEWSKA 15r.ś. od męża
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Marianna Piotr Marian ORATOR Tomasz JEZIOREK Kazimierz Krzysztof POWLACZEK
18.00 + Andrzej Zofia i Stefan CUPER
CZWARTEK 11.VII.2024r.
7.00 +Helena TRZESZCZYŃSKA od Ireny i Mariana Przybylskich
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Robert ŻAK od siostry z rodziną
18.00 NOWENNA DO ŚW. JANA KANTEGO
PIĄTEK 12.VII.2024 r.
7.00 + Leokadia NIESTAŁY od r. Jarzyńskich
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Halina LIPOWSKA od Urszuli Pińskiej i rodziny Śliwoniów
18.00 + Teresa ŁAGOWSKA od siostrzenicy Ewy z rodziną
SOBOTA 13.VII.2024r.
7.00 +Helena TRZESZCZYŃSKA od Iwony Dederko z dziećmi
17.00 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.30 Różaniec w kaplicy
18.00 + Bogdan MROZIŃSKI od r. Piątczaków
18.00 + Waldemar WORWĄG od syna z rodz.
18.45 Nabożeństwo fatimskie
NIEDZIELA 14.VII.2024 r.
7.30 + Marian HORABIK Włodzimierz PRONOBIS od żony i siostry
9.00 + Regina i Józef PERCZAK od koleżanek i kolegów syna Wiesława
10.30 + Anna KUNOWSKA zm. z rodziny Kunowskich i Szostków
10.30 + Andrzej KARCZMARCZYK 30r.ś. oraz
zmarli rodzice i rodzeństwo
12.00 O zdrowie i Boże bł. dla MATEUSZA w 18r.urodzin
16.30 Modlitwy do Krwi Chrystusa
17.00 Różaniec w kaplicy
17.30 Nieszpory w kościele
18.00 + Krystyna i Tadeusz WOŹNIAK int. córki